Rumored Buzz on Sekso pozos

Jis gali būti aukščiau ir savo dubens kaulu trintis į varputę arba būti žemiau ir penio galvute tiesiogiai stimuliuoti G tašką.

Tai daryti nebūtina ant lovos – galite išmėginti ne tokią vietą, kaip laiptai ar vonios kraštas.

Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių. Taip

pozicijoje,o moteris sėdi jo glėbyje, kojomis apsivijusi jo liemenį, o rankomis – kaklą. Lėti judesiai ir visiškas kūnų susiliejimas garantuoja stiprias emocijas.

„Kojoms esant ant tvirto pagrindo, žmogus gali pakelti savo dubenį ar pačias kojas ir taip viską šiek tiek paįvairinti, suteikti tam naujų pojūčių.

Kaip tai atlikti: Beveik kiekvienas turi tokį kamuolį namuose. Jūsų vyras sėdi ant kamuolio, kojomis tvirtai įsirėmęs į grindis, o jūs sėdate ant jo atsukusi jam nugarą.

Dauguma žmonių niekada nepagalvoja išbandyti šią “išviršinio sekso” varietyą, tačiau ji gali būti dievo dovana vyrams, kurie for each greitai baigia.

Klubu ir dilbiu atsiremiate į lovos ar suoliuko kraštą ir suspaudžiate šlaunis. Partneris jus apžergia iš nugaros.

Jei norite, for every jo krūtinę braukite ledo kubeliu ir leiskite šaltam vandeniui rinktis jo dubens apačioje.

Kad klitorio stimuliacija būtų stipresnė, reikia Sekso pozos tiesiogine to žodžio prasme atverti lytines lūpas, kad klitorio galvutė liestųsi su partnerio kūnu.

„Lėtai judant, jūs galite savo klitorį trinti į jo šlaunį ir taip dar greičiau pasiekti orgazmą. Nebijokite pasinaudoti rankomis.“

Po žmogaus klubais rekomenduoju padėti pagalvę. Taip bus sumažintas spaudimas, tenkantis visą darbą atliekančio asmens kaklui, taip pat sudaroma galimybė palaikyti akių kontaktą.“

Jei norite savo spouseį pamaloninti oraliniu būdu, liepkite jam atsistoti ir išskėsti kojas. Jūs atsiklaupiate prieš jį.

Vyras priklaupia prie jos galvos tiek, kad jo varpa būtų moters galvos lygmenyje. Rankomis vyras gali atsiremti į lovą arba jomis kontroliuoti įsiskverbimo gylį laikydamas rankomis moters galvą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *