Details, Fiction and Sekso pozos

Ši poza yra nuotykingas nuokrypis nuo įprastos „moteris viršuje“ pozos; jūs galite siūbuoti pirmyn atgal, kol JIS užtaikys visus tinkamus taškus.

Orališkai galite moterį patenkinti ir kitokiu būdu: lai ji atsisėda ant unitazo krašto, prasižergia, o jūs ją skanaukite, darbuokitės godžia burna ir sunkiai suvaldomu liežuviu.

Tai lietimui ir glamonėms sukurta poza, o jeigu akto metu dar laikysitės susikibę už rankų, intymumo rodyklė šoktelės dar aukščiau.

Vyro pėdos padeda moteriai judėti pirmyn, o judėjimas atgal palengvinamas moteriai rankomis atsiremiant į lovą virš vyro pečių. Vyras gali prilaikyti moterį už juosmens.

Dar viena paplitusi moterų baimė – kad reikės nuryti spermą. Reikia pažymėti, kad daugeliui tai iš tiesų nelengva užduotis, tuo tarpu daugelis vyrų svajoja užbaigti oralinį seksą būtent taip.

Pradėkite nuo misionieriaus pozos ir iškelkite kojas į viršų taip, kad jos sudarytų „V“ kindą.

Guess jeigu neturite sveikatos difficultyų ir laikotės higienos, galite būti tikri, kad jūsų skonis „ten“ yra puikus.

Neužimtomis rankomis jis gali stimuliuoti jūsų klitorį, be to, jam patiks tai, ką paryškins pakeliama liemenėlė. Kad sustiprintumėte pojūčius, savo koją pakelkite į viršų ir uždėkite ant partnerio šlaunies.

Pasitelkus šiek tiek fantazijos, galima iš esmės wager kurią įprastinio sekso pozą pritaikyti oraliniam seksui. Guess saugant jūsų kaklo slankstelius, labiausiai rekomenduojamos šios oralinio sekso pozos:

Ši poza leidžia jums kontroliuoti įskverbties kampą ir gylį. Sėdima poza taip pat tinkama ilgai trunkančiam seksui.

Nemaža dalis moterų feliaciją laiko savo asmenybės ribų for everyžengimu. Kai kurioms gali kliudyti ankstesnė traumuojanti patirtis. Kad ir kokia būtų pykinimo priežastis, esant norui gana nesunku šį refleksą įveikti.

poza. Nors pozoje, kai abu partneriai guli šonu ir vyras prie moters prisiglaudęs iš nugaros, ir nėra akių kontakto, ji labai intymi, nes vyras prie companionės priglunda visu kūnu.

Be to, ne visos moterys turi akrobatinių sugebėjimų, todėl panašūs bandymai gali baigtis nugaros skausmais. Jeigu vis dėlto manote, kad spermatozoidams reikėtų padėti įveikti „lenktynių trasą“, tai pasidėkite po sėdmenimis pagalvę Sekso pozos – to visiškai pakaks.

Taigi, kokias pozas rinktis? Iš esmės galimos visos pozos, kuriose spermatozoidai ejakuliacijos metu lengvai pasieks gimdą ir pratęs savo kelionę kiaušialąstės connection.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *