About Sekso pozos

Jojikės poza – puiku, tačiau norite dar labiau kontroliuoti savo malonumą? Rinkitės atvirkštinį variantą (moteris viršuje, tačiau atsukusi vyrui nugarą; geriau ne klūpėti, o tupėti – galimi greitesni ir gilesni judesiai).  Taip ne tik pakaitinsite savo išrinktajam kraują, wager ir patirsite didesnį pasitenkinimą, todėl kad tuo metu stimuliuojamas G taškas.

Partneriui įsiskverbus, jis ritasi nuo šono ant spouseės viršaus ir atgal. Ši poza tinkama dideliems peniams, nes partneriai negali labai smarkiai susiglausti.

Jei jums jau yra 18 achievedų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių. Taip

Ši poza ne iš lengvųjų (ypač vyrui), tačiau išbandyti verta, jeigu visos kitos pradėjo kelti nuobodulį. Moteris turi atsisėsti ant lovos krašto, atsigulti ir kojas laikyti kuo plačiau, jos gali būti nuleistos ant žemės. Vyrui reikia tarp tų kojų atsiklaupti (galite padėti po keliais storą pagalvę) arba, įsirėmus rankomis abipus moters kūno, laikyti kojas ištiestas ir įsiskverbti į moterį.

Taip vėlgi užkursite tikrą pirtį taškui G bei galėwebsite paliesti visas jautriausias savo kūno vietas...

Tai klasikinės „Misionieriaus“ pozos interpretacija. Moteris guli ant nugaros, laikosi rankomis už lovos krašto galvūgalyje.

Moteris viršuje. Sekso pozos Šioje pozoje abu partneriai yra gan pažeidžiami. Visų pirma, vyras visiškai atsiduoda į associateės valdžią ir turi pasitikėti jos sprendimas. O moteris vyrui pasirodo „visu gražumu“ ir yra prieinama jo glamonėms.

Laikyk mane. Šioje pozoje vyras laiko moterį taip, lyg ji ką tik būtų įšokusi jo glėbį: jos kojos apsivijusios jo liemenį, o rankos – kaklą. Ši romantiška poza tiesiog sukurta bučiniams ir lėtiems judesiams bei suteikia progą moteriai pasijusti kaip princesei.

Pasitelkus šiek tiek fantazijos, galima iš esmės guess kurią įprastinio sekso pozą pritaikyti oraliniam seksui. Wager saugant jūsų kaklo slankstelius, labiausiai rekomenduojamos šios oralinio sekso pozos:

Kad klitorio stimuliacija būtų stipresnė, reikia tiesiogine to žodžio prasme atverti lytines lūpas, kad klitorio galvutė liestųsi su partnerio kūnu.

Pradėti visada reikia nuo lėto tempo, laipsniškai jį didinant, bet nepereinant į pernelyg greitą – tai gali sukelti diskomfortą ir sukurti įspūdį, kad jūs skubate užbaigti.

„Senstant tikrai nereikia tikėtis, kad vis dar galėweb site mylėtis taip, kaip mylėjotės anksčiau, – „Huffpost“ žurnalistams teigė klinikinis seksologas ir seksualumo edukatorius Lawrence‘as Siegelis.

Kai kurie gali išbandyti naujas sekso pozas, geriau pritaikytas jų kūnams ir galimybėms. Be to, nereiktų pamiršti ir kitokių intymių veiksmų, kurie nereikalauja penetracijos.

Kokia esate lovoje: Greičiausiai lovoje esate tiesmuka ir linkusi į tyrąją pusę. Po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys yra patikimos ir dosnios, o tai yra nuostabi žinia partneriams. Atsižvelgdami į tai, rekomenduojame laiko patikrintą „Misionieriaus“ pozą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *